Stichting Zeehondenopvang Eemsdelta in Termunterzijl vangt ook dit jaar nog geen zeehonden op

Stichting Zeehondenopvang Eemsdelta in Termunterzijl heeft helaas moeten besluiten ook dit jaar geen zeehonden op te vangen uit het Eemsdelta gebied.

We hebben het afgelopen jaar hard gewerkt om alles voor 1 mei te realiseren, maar dit is onder de huidige omstandigheden simpelweg niet haalbaar. We hebben prachtige plannen, het ligt allemaal klaar en wij zijn dan ook druk bezig met de toekomst van de opvang op de langere termijn.

Wij willen iedereen die ons de afgelopen jaren heeft gesteund en gesponsord hartelijk danken voor het vertrouwen en geduld in onze stichting. En we willen via deze weg nogmaals onze dank betuigen aan onze vrijwilligers voor een geweldige inzet, het vertrouwen en vooral hun liefde voor de zeehonden.

Uiteraard blijven wij het strandingswerk doen in onze regio en zijn en blijven wij beschikbaar voor vragen en informatie over de zeehonden en de opvang.

We gaan door!! En we houden jullie op de hoogte!